VAŽO s.r.o., Hviezdoslavova 21, 974 01 Banská Bystrica, vazo@vazo.sk

Firma VAŽO vznikla v roku 1991. Od svojho začiatku sa zaoberá výrobou lôžkového nábytku, ktorá sa realizuje vo vlastnom výrobnom závode v meste Hriňová.
Predajný priestor Banská Bystrica
Predajný priestor Banská Bystrica
V súčasnej dobe vyrábame viac ako 30 rôznych modelov postelí, váľand, pohoviek a sedacích súprav. Okrem typových výrobkov nám nerobí problém ani výroba atypického lôžkového nábytku.

Kvalita našich výrobkov je na vysokej úrovni, nakoľko ich vlastnosti sú v súlade s technickými požiadavkami ustanovenými nariadením vlády SR, čo je podložené získaním certifikátu kvality. Pre výrobky našej firmy sú charakteristické vysoké úžitkové vlastnosti, estetika a primeraná cena. Technológia a materiály, s ktorými pracujeme im dávajú záruku funkčnosti a dlhej životnosti.

Spokojnosť a dopyt zákazníkov nás posunul k rozšíreniu aktivít o ďalšie činnosti, ako je veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a taktiež zariaďovanie interiérov. Disponujeme dvomi predajňami v mestách Banská Bystrica a Detva, v ktorých na ploche 1.200 m2 ponúkame kompletný nábytkový sortiment slovenských aj zahraničných výrobkov.

Aj napriek tomu, že nie sme jediná firma na Slovensku zaoberajúca sa výrobou čalúneného nábytku, vďaka premyslenému marketingu a rozumnej obchodnej politike sme pre našich odberateľov veľmi zaujímavým a dobrým obchodným partnerom. Prvotriedna kvalita výrobkov a niekoľkoročné skúsenosti s výrobou lôžkového nábytku nás zaradili k popredným výrobcom a naše výrobky sú žiadané v obchodnej sieti celého Slovenska.

Základným krédom firmy je, aby úžitkové a estetické vlastnosti našich výrobkov uspokojovali aj najnáročnejších zákazníkov.

Dom nábytku Detva
Dom nábytku Detva


predajný priestor Detva
predajný priestor Detva
predajný priestor Detva
Predajný priestor Detva


predajný priestor Detva
Predajný priestor Detva


Predajňa nábytku, Banská Bystrica
Predajňa nábytku, Banská Bystrica