Set matracov na paletové sedenie

Nábytok z paliet nie je už nič nezvyčajné. Ľudia čoraz viac používajú palety na zariadenie luxusných kaviarní, záhrad a svojich domovov. Ponúkame Vám set matracov na paletové sedenie najvyššej kvality.

Sedáky sú vyrobené z kvalitnej komfortnej Sleep foam peny s nosnosťou 130kg, tuhosť T4 a výškou až 15cm. Poťahovú látku na sedák si môžete vybrať z našej ponuky, kde ponúkame veľké množstvo kvalitných poťahov rôzneho materiálového zloženia, gramáže ako aj v rôznych farbách a vzoroch. Naše látky sú vysokooderuodolné, nežmolkujú sa, nehoria plameňom alebo odtavujú sa a niektoré majú špeciálnu povrchovú úpravu "Aquastrop", čiže sú vodeodpudivé. 

Operadlo môže byť buď vankúšového typu alebo vyrobené z penovej tvárnice podľa rozmerov, ktoré si zadáte. Vankúše sú plnené molitanovou drťou, čo im zaručí pevnosť a tvarovú stálosť. Ich rozmer štandardne vyrábame 60x60cm, ale samozrejme vyrobíme aj rozmer podľa Vašich požiadaviek. Poťahovú látku ako na sedák, tak aj na operadlo paletového sedenia si môžete vybrať z našej ponuky poťahových látok. Pre výber poťahovej látky kliknite TU

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Set matracov na paletové sedenie

Počet produktov: 1

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek

Aktívne filtre