II. Cenová skupina poťahových látok

Poťahové látky z tejto kategórii sú vhodné na čalúnenie stoličiek, postelí, váľand, sedačiek, pohoviek, na sedáky, závesy, dekoračné vankúše a podobne.

Látky sú v šírke 140cm , 150cm alebo 280cm. Všetky nami ponúkané látky sú s modernými vzormi, kvalitné, stálofarebné, nežmolkujú sa a sú vysokooderuodolné. 

V ponuke nájdete látky jednofarebné ako aj vzorované. Každý druh je vo vysokej kvalite, látky sú husto tkané s gramážou okolo 360g/m2 a preto sú vhodné aj na náročné použitie. 

Špeciálnym druhom látky je tkanina s vlastnosťou "Aquastop" alebo "Waterrepelent", čo znamená, že látka má špeciálnu povrchovú úpravu a je vodeodpudivá. Vyliata tekutina sa hneď nevpije do materiálu, ale ostane na jej povrchu v podobe kvapôčok, čo Vám dáva priestor ja jej rýchle utretie pomocou bavlnenej handričky alebo papierovej utierky.

Aby sme predĺžili životnosť látky je potrebné dbať na jej šetrné ošetrovanie a čistenie. Na odstránenie škvŕn používajte jemné bavlnené handričky, ako čistič je najvhodnejšie biele mydlo, vyhnúť by ste sa mali agresívnym čistiacim prostriedkom a bielidlám, ktoré môžu trvalo poškodiť štruktúru látky. 

Počet produktov: 218

Zobrazené produkty: 1-18 z 218 položiek

Aktívne filtre