DOPRAVA TOVARU

Osobný odber (ZADARMO)

Pokiaľ uprednostníte osobný odber, radi Vás uvítame na našej predajni na adrese: VAŽO NÁBYTOK s. r. o., Parková 7, 962 05 Hriňová. Osobný odber tovaru je možný v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 14.00 hod.
Osobný odber je nutné si dohodnúť 1 deň vopred na tel. čísle: 0905 799 146 alebo na mailovej adrese: obchod@vazo.sk. Osobný odber bez predošlej dohody nie je možný!

Pri osobnom odbere tovaru neprihliadame na prípadné vzniknuté reklamácie, ktoré sú spôsobené vlastnou prepravou.

Vlastná doprava firmy (15,00 € vrámci Slovenskej republiky)

Väčšinu tovaru ku zákazníkovi doručujeme vlastnou dopravou. Tovar doručujeme na adresu uvedenú v objednávke. Akonáhle je objednávka pripravená na expedíciu, budeme Vás telefonicky deň vopred kontaktovať. V deň dovozu Vás bude kontaktovať šofér v čase, keď sa bude blížiť k miestu doručenia.

Šofér skladá tovar pred bránu domu alebo pred prvé vchodové dvere paneláku.

Rozvoz tovaru zabezpečujeme po cestných komunikáciách, ktoré sú dostupné pre nákladnú dopravu, po cestných komunikáciách, ktoré sú zakreslené na mape ako spevnená cestná komunikácia. Po nespevnených komunikáciách ako sú poľné cesty, prašné cesty, nespevnené príjazdové cesty do rekreačných oblastí, záhrad, chatových oblastí a pod. dopravu nezabezpečujeme, nakoľko tovar rozvážame nákladnými vozidlami. V prípade, že kupujúci potrebuje dodať tovar aj do takýchto priestorov, kde vedie nespevnená cesta a pod.,je potrebné si odkonzultovať stav príjazdovej cesty s operátorom.

Vynáška tovaru nie je v cene prepravy!

Predávajúci nenesie zodpovednosť za meškanie alebo nemožnosť dodávky tovaru v dôsledku vyššej moci alebo v prípade, keď objednaný tovar nie je v žiadanej lehote na trhu dostupný.

Kuriérska spoločnosť (15,00 € vrámci Slovenskej republiky)

Prostredníctvom kuriérskej spoločnosti doručujeme zásielky do 30 kg a to v prípade, že auto našej firmy nemá smer cesty na adresu zákazníka. Deň pred doručením Vám zavoláme, že sme tovar odovzdali kuriérskej spoločnosti a už v daný deň Vás kontaktuje kuriér.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru kuriérskou spoločnosťou.

Slovenská pošta (5,50 € - týka sa len poťahových látok!)

Prostredníctvom Slovenskej pošty odosielame len poťahové látky. Poťahové látky do 2 kg sú odoslané ako doporučený list I. triedy. Poťahové látky nad 2 kg sú odoslané ako expres balík. Keď látku odošleme, tak Vás kontaktujeme buď telefonicky alebo sms.