Elegantné postele vyrobené z kvalitného lamina

V kategórii postele LAMINO ponúkame moderné a komfortné lôžka, ktoré Vás zaujmú jednak svojou jednoduchosťou ako aj nadčasovým dizajnom. 

V základe rozdeľujeme lôžka na 2 typy

Pri posteli TYP 1 - Komplet posteľ s matracom namontovaným o korpus postele - kde matrac je uchytený o korpus lôžka pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu, čiže matrac je súčasťou postele - si môžete vybrať z 3 typov rôznych matracov:  
* matrac z Komfort PUR peny do nosnosti 100kg
* matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg
* komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg

Pri posteli TYP 2 - Posteľ dodávaná len s roštom - bez matraca, čiže posteľ je určená voľne položené matrace, ktoré buď doma máte, alebo si zakúpite nové -  si môžete taktiež zvoliť až 4 typy podkladov:
* klasický lamelový rošt - výklop zboku
* polohovateľný lamelový rost - výklop od nôh
* pevný podklad - výklop zboku
* drevený latkový rošt - výklop zboku

Každá naša posteľ má veľký úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matracov zboku, alebo od nôh postele (v závislosti od zvoleného typu podkladu pod matrace) pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu.

Posteľ je vyrobená z LDTD hrúbky 18mm a na výber ponúkame rôzne dekory lamina.

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás: obchod@vazo.sk.

Elegantné postele vyrobené z kvalitného lamina

Počet produktov: 4

Zobrazené produkty: 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre