Poťahová látka MAGIC VELVET 3D je prešívaná látka v zaujímavých vzoroch.

Elegantná prešívaná látka MAGIC VELVET 3D svojou štruktúrou pripomínajúca zamat. Prešívanie spočíva v obšití izolačnej vrstvy (rúna) látkou, vďaka čomu sa látka stáva vypuklou a ešte mäkšou a samotné prešívanie vytvára na povrchu látky geometrické vzory. Nájdete medzi nimi roztomilú stupnicu, geometrické cikcaky či veľké reportové šesťuholníky.

Prešívané látky sú dokonalým doplnkom „tón k tónu“ pre hladký velúr. Ak zvolíme hladký kus nábytku, oplatí sa vyskúšať prešívané vankúše alebo bočnú úpravu v rovnakom alebo podobnom odtieni. Prešívané látky sú tiež ideálnym návrhom pre stenové panely a tu sme obmedzení iba našou predstavivosťou.

Kolekcia Magic Velvet 3D pozostáva zo 6 vzorov prešívania 100 g / m², každý je dostupný v 13 farbách. Preto ponúka až 78 variantov látky s celkovou hmotnosťou 400 g / m² (100 g / m² rúno + látka Magic Velvet 300 g / m²).

Stojí za pripomenutie, že kolekcia MAGIC VELVET 3D sa vyznačuje odolnosťou proti vznieteniu, ktorého zdrojom je tlejúca cigareta – jedna z najčastejších príčin požiarov v domácnostiach. Je stálofarebná, nežmolkuje sa a vyznačuje sa vysokou oderuodolnosťou.

Jej výhodou je aj, že tekutiny sa neabsorbujú ihneď do látky, ale vďaka technológii AUQA STOP ostanú mokré čiastočky na povrchu a je možné ich jednoducho vsať do mäkkej bavlnenej handričky.

Čistenie a starostlivosť:  len jemnými prostriedkami (mydlová voda), nemožno prať ani žehliť, nebieliť. Výrobok je možné čistiť len chemicky. Na čistenie nepoužívajte kefy, materiály s tvrdým a drsným povrchom, alkohol, bieliace prostriedky alebo rozpúšťadlá.

DODANIE 4 TÝŽDNE!!!

Počet produktov: 24

Zobrazené produkty: 1-18 z 24 položiek

Aktívne filtre