Praktické prístelky od výrobcu čalúnenho nábytku VAŽO - Slovenské postele

V kategórii PRÍSTELKY - VAŽO Slovenský výrobca nájdete rôzne typy celočalúnených rozkladacích kresiel, ktoré po roztiahnutí ponúkajú pohodlnú ložnú plochu 80x200cm alebo 160x200cm. 

Rozkladacie kreslá sú vhodné do malých priestorov, kde chcete spojiť praktickosť s maximálnym vyžitím priestoru. Sú určené na príležitostné spanie a po rozložení sa stávajú plnohodnotným lôžkom.

Ponúkame veľký výber poťahových látok: Zladenie váľandy s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok, ktoré ponúkame. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodpudivou úpravou "AquaStop".  

Vzhľadom na funkčnosť kresla je kreslo vyrábané len z penových tvárnic, bez použitia akékokoľvek kovu, takže je bezpečné a pri rozkladaní nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo. Jeho rozklad je veľmi jednoduchý a zvládne to aj malé dieťa. 

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Praktické prístelky od výrobcu čalúnenho nábytku VAŽO - Slovenské postele

Počet produktov: 4

Zobrazené produkty: 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre