Váľanda ALEX

Moderná celočalúnená váľanda ALEX vás očarí svojimi štýlovými čielkami výšky 95 cm. Toto moderné lôžko má excelentú výšku sedu až 54 cm, taktiež oceníte drevené nožičky výšky až 14 cm. Jej elegantný vzhľad dodá Vašej izbe ten správny nádych luxusu.

Má praktický úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matraca zboku pomocou kvalitného výklopného mechanizmu.

Váľanda je dodávaná ako komplet lôžko a teda s už namontovaným matracom. Vybrať si môžete z dvoch typov matracov:

  • kvalitný sendvičový matrac ERIK z pružnej elastickej peny, ktorý je zložený z viacerých tuhostných pien, s vrstvou studenej peny navrchu pre vyšší komfort. Nosnosť matraca do 120 kg.
  • komfortný matrac s pružinovým jadrom a nosnosťou do 100 kg. Na pružinovom jadre sú umiestnené roznášajúce vrstvy vysoko gramážneho filcu, ktorý zabraňuje prestupu pružín. Matrac zaisťuje vhodnú oporu ležiaceho tela a udržuje chrbticu v prirodzenom fyziologickom tvare.

Vhodne zvoleným poťahom docielite harmóniu s okolitým nábytkom vašej izby. Zo vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah, ktorým zladíte lôžko s interiérom Vašej izby. V ponuke máme viac ako 200 rôznych farebných kombinácií. Váľanda má klasickú šírku ložnej plochy a to buď 80x200 cm alebo 90x200 cm.

Váľanda ALEX

Počet produktov: 2

Zobrazené produkty: 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre