Polohovacie postele

Pohodlné polohovateľné postele sú vhodné pre zákazníkov, ktorý hľadajú, okrem postele, na ktorej sa dobre vyspia aj komfort a pohodlie pri relaxovaní napríklad s dobrou knihou v ruke. 

Každá naša posteľ má veľký úložný priestor, ktorý sa nachádza pod celou ložnou plochou postele a do ktorého sa dostanete jednoduchým vyklopeným matracov od nôh. Polohovanie lôžka zabezpečuje kvalitný kovový výklopný mechanizmus. Je možné ho polohovať do piatich polôh v časti pri hlave a jednej relaxačnej pri nohách. 

Postele sú čalúnené kvalitnou poťahovou látkou, ktorá sa vyznačuje farebnou stálosťou, nehorí plameňom - odtavuje sa, nežmolkuje sa a je vysoko oderuodolná. Na výber máte viac ako 200 rôznych farieb a vzorov, ktoré môžete medzi sebou vzájomne kombinovať, čím dosiahnete súlad postele s ostatným interiérom izby.

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás: obchod@vazo.sk.

Polohovacie postele

Počet produktov: 1

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek

Aktívne filtre