Praktické doplnky od výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

V kategórii DOPLNKY - VAŽO Slovenský výrobca ponúkame doplnkový sortiment, ktorý je vhodný či už k posteli, váľande, sedačke alebo len tak do voľného priestoru.

Či už si vyberiete taburetku, kreslo alebo čokoľvek iné, môžete si vybrať aj poťahovú látku na daný výrobok.  Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodpudivou úpravou "AquaStop"

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka.  

Praktické doplnky od výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

Počet produktov: 6

Zobrazené produkty: 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre