Firma VAŽO nábytok vnikla v roku 1991. Od svojho začiatku sa zaoberá výrobou čalúneného nábytku a to výrobou postelí, váľand, pohoviek a čalúnených kresiel. Výrobu realizuje vo vlastnom výrobnom závode v meste Hriňová, okres Detva.

V súčasnej dobe vyrábame viac ako 30 rôznych modelov čalúnených postelí, rozkladacích pohoviek, vyklápacích váľand a čalúnených kresiel. Okrem typových výrobkov vieme vyrobiť aj atypické lôžka podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. 

Kvalita našich výrobkov je na vysokej úrovni, nakoľko ich vlastnosti sú v súlade s technickými normami ustanovenými nariadením vlády SR, čo máme podložené získaním certifikátu kvality.  Pre výrobky našej kvality sú charakteristické vysoké úžitkové vlastnosti, kvalita, estetika a primeraná cena. Technológia a materiály, s ktorými pracujeme im dávajú záruku funkčnosti a dlhej životnosti.

Spokojnosť  a dopyt zákazníkov firmu Važo nábytok posunul k rozšíreniu aktivít o ďalšie činnosti ako je veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a taktiež zariaďovanie interiérov. Okrem vlastnej výroby nábytku v meste Hriňová, realizujeme aj predaj nábytku v tomto meste a na predajnej ploche ponúkame kompletný sortiment našich výrobkov, ako aj nábytok slovenských a zahraničných výrobcov a to sedačky, obývačky, spálne, matrace, predsiene, drevené a kovové postele, detské izby, kuchyne, kancelársky nábytok, jedálenský nábytok a mnoho ďalšieho.

Prvotriedna kvalita výrobkov a dlhoročné skúsenosti s výrobou nábytku nás zaradili k popredným slovenským výrobcom čalúnených postelí, váľand, pohoviek a kresiel a naše výrobky sú žiadané v obchodnej sieti celého Slovenska. 

Budova predajne nábytku - VAŽO, Parková 7, Hriňová (okr. Detva)

   Interiér predajne VAŽO nábytok - slovenský výrobca čalúnených postelí a váľand

  Interiér predajneInteriér predajne

  Interiér predajne nábytku VAŽOInteriér predajne nábytku VAŽO

  Interiér predajne nábytku VAŽOInteriér predajne nábytku VAŽO

   Interiér predajne VAŽO nábytokInteriér predajne VAŽO nábytok