Moderné postele s komfortným vysokým sedom

V kategórii postele PREMIUM ponúkame veľký výber moderných a komfortných lôžok, ktoré Vás zaujmú svojím vzhľadom a očaria dokonalým dizajnom. 

V základe rozdeľujeme lôžka na 2 typy

Pri posteli TYP 1 - Komplet posteľ s matracom namontovaným o korpus postele - kde matrac je uchytený o korpus lôžka pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu, čiže matrac je súčasťou postele - si môžete vybrať z 3 typov rôznych matracov: 
* matrac z Komfort PUR peny do nosnosti 100kg
* matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg
* komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg

Pri posteli TYP 2 - Posteľ dodávaná len s roštom - bez matraca, čiže posteľ je určená voľne položené matrace, ktoré buď doma máte, alebo si zakúpite nové -  si môžete taktiež zvoliť až 4 typy podkladov:
* klasický lamelový rošt - výklop zboku
* polohovateľný lamelový rost - výklop od nôh
* pevný podklad - výklop zboku
* drevený latkový rošt - výklop zboku

Každá naša posteľ má veľký úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matracov zboku, alebo od nôh postele pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu.

Zladenie postele s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodolnou úpravou "AquaStop".  

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás: obchod@vazo.sk.

Moderné postele s komfortným vysokým sedom

Počet produktov: 38

Zobrazené produkty: 1-18 z 38 položiek

Aktívne filtre