• -5%
Posteľ LUJZA - poťah Tiffany 8 Horčicová - pevný podklad
search
  • Posteľ LUJZA - poťah Tiffany 8 Horčicová - pevný podklad
  • Posteľ LUJZA - poťah Tiffany 8 Horčicová - pevný podklad - otváranie zboku
  • Posteľ LUJZA - poťah: Tiffany 8 horčicová

Posteľ LUJZA (TYP 2 - bez matracov, s roštom a úložným priestorom)

513,00 €
487,35 €   s DPH Zľava 5%

406,13 €   bez DPH

Moderná celočalúnená posteľ s veľkým úložným priestorom, s možnosťou výberu podkladu pod matrac, očalúnená kvalitnou poťahovou látkou.

Rozmery: 

  • šírka ložnej plochy: 160/180 cm
  • dĺžka ložnej plochy: 200 cm
  • výška sedu: cca 58 cm 
  • výška záhlavia: 120 cm
  • nohy drevené: 14 cm

Slovenský výrobok

Dodanie: 3-4 týždne 

Poťah: Tiffany 8 Horčicová
Šírka : šírka 160cm
Rošt: Pevný podklad - výklop zboku
Množstvo

SLOVENSKÝ VÝROBOK:  výrobca VAŽO - Slovenské postele

Slovenský výrobok 

Posteľ LUJZA vás na prvý pohľad očarí svojím moderným vzhľadom. Vďaka štýlovo čalúnenému záhlaviu, ktoré je dizajnovo navrhnuté tak, aby jeho čalúnenie bolo v jednej línii s čalúnením korpusu postele, bude zdobou každej spálne. 

Posteľ LUJZA má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí vašej domácnosti. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením matracov pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu. V prípade, že si vyberiete pod matrac pevný podklad, drevený latkový rošt, alebo klasický lamelový rošt sa do úložného priestoru dostanete vyklopením roštov zboku a v prípade výberu polohovateľného lamelového roštu, sa do úložného priestoru dostanete vyklopením matracov od nôh.

Súčasťou postele LUJZA je podklad pod matrac, ktorý si môžete zvoliť 3 typov a to buď: pevný podklad, drevený latkový rošt, alebo lamelový rošt. 

Výhodou postele LUJZA je možnosť vložiť si samostatne zakúpené matrace podľa Vašich individuálnych potrieb a meniť si ich podľa potreby. Matrace si môžete vybrať z našej ponuky matracov TU, prípadne vložiť si matrace, ktoré už máte zakúpené. 

Ako výrobcovia predmetnej postele ponúkame na výber kvalitné poťahové látky, z ktorých si môžete vybrať. Látky sú vysokooderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a ľahko čistiteľné. Vyberte si poťah podľa Vašich predstáv a dolaďte tak farbu postele s ostatným interiérom Vašej izby. V ponuke mám viac ako 200 rôznych typov poťahových látok. 

Technické parametre:

* matrace NIE sú súčasťou postele

* rošty pod matrac SÚ súčasťou postele a do úložného priestoru sa dostanete ich vyklopením zboku (pri pevnom podklade, pri drevenom latkovom rošte, pri klasickom lamelovom rošte) alebo vyklopením od nôh (pri polohovateľnom lamelovom rošte)

* celkové rozmery: (ŠxD): 166/186x210 cm

* rozmer ložnej plochy: (ŠxD) 160/180x200 cm

* výška sedu: 58 cm (pri vložení matrac 20 cm)

* výška záhlavia: 120 cm

* nohy drevené bukové: 14 cm

* výška od zeme po hornú hranu korpusu: 44 cm

* zapustenie matraca do korpusu (od hornej hrany korpusu): cca 6 cm

* úložný priestor pod celou plochou matraca

* možný výber poťahovej látky: kvalitné, stálofarebné, nežmolkujú sa, sú oderuodolné, čím je zaručená ich dlhá životnosť.

* vyrobená zo snehobielej DTD očalúnenej látkou

Špecifikácia podkladu pod matrace:

- pevný podklad - pevná perforovaná doska očalúnená do bieleho Venta uchytená o korpus pomocou kvalitného kovového výklopného kovania, jeho vyklopením zboku sa pohodlne dostanete do úložného priestoru.

- lamelový rošt s otváraním z boku postele, na plynových piestoch - rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Predpäté lamely sú brezové. Možnosť nastavenia tuhosti v stredovej časti. Počet lamiel: 28 ks, dodávané dva kusy roštu (80/90x200 cm).

- lamelový rošt s otváraním od nôh, na plynových piestoch - rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Predpäté lamely sú brezové. Manuálne polohovateľný lamelový rošt v oblasti hlavy a nôh. Možnosť nastavenia tuhosti v stredovej časti. Počet lamiel: 28 ks, dodávané dva kusy roštu (80/90x200 cm)

 - drevený latkový rošt výklopný zboku - vyrobený je zo smrekového masívu na drevenom ráme, uchytený kovovým mechanizmom o korpus postele. Jeho vyklopením zboku sa pohodlne dostanete do úložného priestoru.

Matrace vhodné do postele LUJZA si môžete zakúpiť z našej ponuky v kategórii MATRACE TU

Možnosť výberu poťahovej látky na korpus a záhlavie postele zo vzorkovníka.

Látky sú rozdelené do 3 cenových skupín. Cena postele sa mení v závislosti od zvolenej cenovej skupiny látky, kde I.CS je najlacnejšia, III. CS je najdrahšia. Po vybratí poťahovej látky nás, prosím, kontaktujte za účelom zaslania individuálnej cenovej ponuky. Poťahovú látku si môžete vybrať po kliknutí na nasledovné adresy:

Poťahy zaradené do I. cenovej skupiny

Poťahy zaradené do II. cenovej skupiny

Poťahy zaradené do III. cenovej skupiny

Záruka: 24 mesiacov

→ počet balíkov pri expedícii: 3 kusy (1 x čelo + 2 x lôžko)

→ rozmery pri čalúnenom nábytku sú v tolerancii +-3 cm

→ možnosť výroby postele LUJZA atypických rozmerov

→ posteľ je dodávaná bez vankúšikov a doplnkov

Potrebujete pomôcť s objednávkou alebo poradiť pri výbere? Chcete objednať tovar, ale systéme Vám neumožňuje uskutočniť objednávku? Radí Vám poradíme. Otázky napíšte kliknutím na nasledovnú adresu:

Pre odoslanie mailu kliknite TU

alebo zavolajte na telefónne číslo 0918/660 717

Sme tu pre Vás :-)

Základné údaje

Značka
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.