• -5%
Posteľ LUJZA - poťah: Tiffany 8 horčicová
search
 • Posteľ LUJZA - poťah: Tiffany 8 horčicová
 • Posteľ LUJZA - reálna fotka z našej predajne v Hriňovej (pozor - posteľ už môže byť predaná, nemusí byť vystavená na predajni)
 • Posteľ LUJZA - reálna fotka z našej predajne v Hriňovej (pozor - posteľ už môže byť predaná, nemusí byť vystavená na predajni)
 • Posteľ LUJZA - detail záhlavia tvoreného 8 kazetami
 • Posteľ LUJZA - detail záhlavia
 • Posteľ LUJZA - poťah: Tiffany 8 horčicová
 • Posteľ LUJZA - detail záhlavia
 • Posteľ LUJZA - detail noha
 • Posteľ LUJZA - detail úložný priestor
 • Poťahová látka z II. cenovej skupiny: Tiffany 8 horčicová
 • Zloženie sendvičového matraca ERIK, nosnosť 120kg, tuhosť T4
 • Zloženie matraca s pružinovým jadrom, nosnosť 100kg, tuhosť T3

Posteľ LUJZA (TYP 1 - s matracmi a úložným priestorom)

679,00 €
645,05 €   s DPH Zľava 5%

537,54 €   bez DPH

Moderná čalúnená posteľ s veľkým úložným priestorom ---- dizajnové čelo tvorené 8 kazetami ---- komfortné, zdravotne vyhovujúce matrace sú súčasťou postele a sú primontované o korpus pomocou kovového výklopného mechanizmu ---- výška sedu 58cm ---- výška nôh až 14cm ---- začalúnená v kvalitnej poťahovej látke ---- možnosť výberu látky zo vzorkovníka

Dodanie: 3-4 týždne 

Poťah: Výber poťahu
Šírka : Výber rozmeru
Matrac: Výber typu matraca
Množstvo

Posteľ LUJZA vás na prvý pohľad očarí svojím moderným vzhľadom. Vďaka štýlovo čalúnenému záhlaviu, ktoré je dizajnovo navrhnuté tak, aby jeho čalúnenie bolo v jednej línii s čalúnením korpusu postele, bude zdobou každej spálne. 
Posteľ LUJZA má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí vašej domácnosti. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením matracov zboku pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu. 
Dvojlôžko LUJZA je dodávané ako komplet, čiže jej súčasťou sú aj kvalitné, zdravotne vyhovujúce matrace, ktorú sú už primontované na pevno o korpus postele. Ponúkame na výber 2 typy matracov a to matrace s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg alebo si môžete vybrať sendvičové matrace, ktoré sú do nosnosti 120kg. Vyberte si typ matraca, ktorý vám vyhovuje a Vaša chrbtica sa Vám poďakuje. Poťah matracov - matracovina dodáva pocit pohodlia a komfortu.
Ako výrobcovia predmetnej postele ponúkame na výber kvalitné poťahové látky, z ktorých si môžete vybrať. Látky sú vysokooderuodolné, nežmolkujú sa, sú stálofarebné a ľahko čistiteľné. Vyberte si poťah podľa Vašich predstáv a dolaďte tak farbu postele s ostatným interiérom Vašej izby. V ponuke mám viac ako 200 rôznych typov poťahových látok. Technické parametre:

* matrace sú súčasťou postele a sú uchytené na korpuse pomocou kvalitného výklopného mechanizmu
* veľký úložný priestor, do ktorého sa dostanete vyklopením matracov zboku pomocou kovového mechanizmu
* celkové rozmery: (ŠxD): 170/190x213 cm
* rozmer ložnej plochy: (ŠxD) 160/180x200 cm
* výška sedu: 58 cm
* výška záhlavia: 121 cm
* nohy drevené: 14 cm
* možný výber poťahovej látky na korpus a záhlavie postele zo vzorkovníka
* poťah na matracoch: matracovina prešitá dutým vláknom
* vyrobená zo snehobielej DTD očalúnenej látkouMatrace sú súčasťou postele a môžete si vybrať z 2 typov:
1. typ: zdravotne vyhovujúci sendvičový matrac ERIK je zložený z rôznych typov pružných elastických pien odlišnej tuhosti, s vrstvou mäkkej peny navrchu pre vyšší komfort. Je vhodný pre ľudí, ktorú uprednostňujú skôr tvrdšie spanie. Nosnosť matraca: do 120kg, tuhosť T4.

2. typ: kvalitný matrac s pružným jadrom. Na jadre sú umiestnené roznášajúce vrstvy vysokogramážneho filcu, ktorý zabraňuje prestupu pružín. Je vhodný pre osoby, ktoré uprednostňujú skôr mäkšie spanie. Nosnosť matraca: do 100kg, tuhosť T3Možnosť výberu poťahovej látky na posteľ zo vzorkovníka.
Vzhľadom na veľké množstvo poťahových látok nie je možné navoliť všetky kombinácie na eshop. Ponúkame Vám však možnosť vybrať si látka individuálne z našej ponuky. Látky sú rozdelené do 3 cenových skupín, kde I. cenová skupina je najlacnejšia a III. cenová skupina je najdrahšia. Cena postele sa mení v závislosti od zvolenej cenovej skupiny látky. Po vybratí poťahovej látky nás, prosím, kontaktujte za účelom vypracovania cenovej ponuky. Poťahové látky si môžete vybrať po kliknutí na nasledovné adresy:

Poťahové látky zaradené do I. cenovej skupiny si vyberte TU

Poťahové látky zaradené do II. cenovej skupiny si vyberte TU

Poťahové látky zaradené do III. cenovej skupiny si vyberte TUDoplnkové informácie:
* záruka: 24 mesiacov
* počet balíkov pri expedícii: 3 kusy (1 x čelo + 2 x lôžko)
* rozmery pri čalúnenom nábytku sú v tolerancii +-3 cm
* možnosť výroby postele LUJZA atypických rozmerov
* posteľ je dodávaná bez vankúšikov a doplnkovPotrebujete pomôcť s objednávkou alebo poradiť pri výbere? Chcete objednať tovar, ale systéme Vám neumožňuje uskutočniť objednávku? Radí Vám poradíme. Otázky napíšte kliknutím na nasledovnú adresu:

Pre odoslanie mailu kliknite TU

alebo zavolajte na telefónne číslo 0905/799 146

Sme tu pre Vás :-)

Základné údaje

Značka
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.