Značky

 • VAŽO - Slovenské výrobky

  VAŽO - Slovenské výrobky

  Od roku 1991 sa zaoberáme výrobou čalúneného lôžkového nábytku ako sú postele, valandy, pohovky a kreslá. K dispozícii máte viac ako 200 rôznych farebných poťahov, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať, čiže vybrať si čalúnenie vášho lôžka podľa Vašich predstáv. Kvalitné matrace, ktoré používame v našich výrobkoch sú zárukou dobrého  a kvalitného spánku.

  Postele vyrábame v štandardnej šírke 160 a 180 cm, avšak nájdete tu aj atypické rozmery šírku 120 a 140cm. 

  V ponuke nájdete aj klasické váľandy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každej detskej izby alebo študentskej izby a ubytovacieho zariadenia. Vybrať si môžete jednoduché váľandy, alebo váľandy z bočnými čelami. Rozmery, ktoré sú k dispozícii sú š. 80, 90 a 100cm. 

  V našej ponuke môžete nájsť aj pohovky určené na príležitostné spanie, ale aj pohovky určená na každodenné spanie. Ich rozložením vznikne komfortné lôžko šírky cca 150cm. 

  Rozkladacie kreslo tzv. prístelka je klasika, ktorú ocenia hlavne ľudia s malými priestormi. Jeho roztiahnutím dosiahnete klasické lôžko určená na príležitostné spanie.

  Okrem typizovaných výrobkov, ktoré štandardne vyrábame, vieme prispôsobiť rozmery našich výrobkov podľa želania zákazníka.