Pohovky od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

V kategórii POHOVKY - VAŽO Slovenský výrobca máme rôzne typy celočalúnených pohoviek a to buď rozkladacie, určené na príležitostné spanie alebo rozťahovacie, určená na každodenné spanie.

Súčasťou každej pohovky je kvalitný matrac a ponúkame možnosť vybrať si z 3 rôznych typov matracov:
* matrac z Komfort PUR peny do nosnosti100kg
* matrac s pružinovým jadrom do nosnosti 100kg
* komfortný sendvičový matrac ERIK do nosnosti 120kg 

Každá naša pohovka má úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti. 

Chceli by ste si vybrať látku na pohovku a doladiť jej farbu s okolitým interiérom izby? Nie je problém. Zladenie pohovky s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeoodpudivou úpravou "AquaStop".  

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť pohovku podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás :- )

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Pohovky od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

Počet produktov: 7

Zobrazené produkty: 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre