Váľandy od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-SLOVENSKÉ POSTELE

V kategórii VÁĽANDY - VAŽO Slovenský výrobca nájdete rôzne typy celočalúnených ako aj "drevených" váľand. 

Každá naša váľanda má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením matracu zboku, alebo od nôh postele pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu.

Ponúkame veľký výber poťahových látok: Zladenie váľandy s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok, ktoré ponúkame. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodpudivou úpravou "AquaStop".  

Či už si vyberiete farbu látky modrú, zelenú alebo ružovú... najdôležitejší na posteli je matrac. Do našich válend vkladáme kvalitné, zdravotne vyhovujúce matrace, na ktorých sa vyspíte ako v bavlnke. V ponuke nájdete matrace až do nosnosti 120kg a to buď matrace s pružinovým jadrom alebo rôzne typy penových matracov. 

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť váľandu podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás :- )

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka. 

Váľandy od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-SLOVENSKÉ POSTELE

Počet produktov: 36

Zobrazené produkty: 1-18 z 36 položiek

Aktívne filtre