Postele od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

Sme radi, že ste si vybrali ponuku našich postelí. Garantujeme Vám vysokú kvalitu, moderný dizajn a cenovo výhodné produkty.

Veľkou výhodou našich postelí je fakt, že každá naša posteľ má veľký úložný priestor, ktorý určite využijete na odkladanie vecí Vašej domácnosti. Do úložného priestoru sa dostanete vyklopením matracov zboku, alebo od nôh postele pomocou kvalitného kovového výklopného mechanizmu.

Zladenie postele s ostatným interiérom izby dosiahnete vďaka veľkému výberu rôznych typov a farieb poťahových látok. Poťahové látky, ktoré používame na čalúnenie našich výrobkov starostlivo vyberáme, aby sme Vám mohli ponúknuť poťahy v maximálnej kvalite a predĺžili ak životnosť zakúpeného výrobku. Každá z našich poťahových látok je vysoko oderuodolná, taktiež je odolná voči vyblednutiu, vyznačuje sa stálosťou farieb, nežmolkuje sa a a nehorí plameňom, ale odtavuje sa. Na výber ponúkame aj špeciálne poťahové látky označené ako "Pet friendly" a poťahové látky so špeciálnou vodeodpudivou úpravou "AquaStop". 

Aká by to bola posteľ, keby ste sa na nej dobre nevyspali. Do našich postelí vkladáme kvalitné, zdravotne vyhovujúce matrace, prípadne dávame zákazníkovi možnosť vybrať si matrace podľa svojho uváženia sa samostatne ich vložiť do postele. 

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás :- )

Hlavnou zásadou, ktorou sa riadi naša spoločnosť, je kvalita ponúkaných výrobkov a služieb. Našim cieľom je vyrábať a predávať len kvalitný a podľa noriem overený tovar, ktorý je vždy dodaní v čo najkratšom čase. Našim úsilím je maximálna starostlivosť a snaha prispôsobiť sa individuálnym potrebám a želaniam každého zákazníka.

Postele od tradičného výrobcu čalúneného nábytku VAŽO-Slovenské postele

Počet produktov: 51

Zobrazené produkty: 1-18 z 51 položiek

Aktívne filtre