Postele typ Boxspring

V kategórii postele typ Boxspring ponúkame moderné boxspringové postele, ktoré sú nielen krásne a moderné, ale praktické a veľmi komfortné. Vyrábame ich v rozmeroch spacej plochy 160x200 cm alebo 180x200 cm.  

Boxspring sa skladá z posteľovej základne s pružinovým matracovým systémom, avšak našom programe nájdete aj postele so sendvičovým penovým matracom s nosnosťou do 120kg, ktorý obľubujú ľudia, ktorý vyhľadávajú skôr tvrdšie spanie. V spodnej časti ukrývajú veľký úložný priestor rozdelený na dve časti, ktorý viete využiť napríklad aj pre uloženie posteľnej bielizne, alebo rôznych sezónnych vecí. Posteľ má dva veľké matrace umiestnené na zabudovanom rošte, ktorý je kvalitným kovovým kovaním uchytený o korpus postele. Na matracoch býva uložený doplnkový vrchný matrac tzv. Topper. Vzhľadom na túto kombináciu, cena za boxspringovú posteľ môže byť vyššia. Pohodlná výška lôžka 50-60 cm je vhodná aj pre starších ľudí.

Na čalúnenie našich postelí používame kvalitné poťahové látky, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme. Na výber máte viac ako 200 rôznych farebných variant, takže zladiť posteľ s okolitým interiérom izby bude pre vás príjemnou zábavou. 

Manželská posteľ typ Boxspring určite naplní Vaše očakávania a sny o pokojnom spánku. 

Páči sa Vám náš výrobok, ale nevyhovujú vám rozmery? Žiadny problém. Každý náš výrobok vieme prispôsobiť Vašim požiadavkám a vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv. Neváhajte a opýtajte sa nás: obchod@vazo.sk.

Postele typ Boxspring

Počet produktov: 3

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre