• -5%
Posteľ MELISA (bez matracov, s roštami a úložným priestorom) - Poťah: Magic Velvet svetlosivá 2240-P128 + 2240 - pevný podklad
search
 • Posteľ MELISA (bez matracov, s roštami a úložným priestorom) - Poťah: Magic Velvet svetlosivá 2240-P128 + 2240 - pevný podklad
 • Posteľ MELISA (bez matracov, s roštami a úložným priestorom) - Poťah: Magic Velvet svetlosivá 2240-P128 + 2240 - pevný podklad
 • Posteľ MELISA (bez matracov, s roštami a úložným priestorom) - Poťah: Magic Velvet svetlosivá 2240-P128 + 2240 - úložný priestor

Posteľ MELISA (TYP 2 - bez matracov, s roštmi a úložným priestorom)

561,00 €
532,95 €   s DPH Zľava 5%

444,13 €   bez DPH

Štýlová posteľ s jemnými líniami v modernom dizajne, veľký úložný priestor,  výška sedu cca 58 cm, čalúnená kvalitnou látkou podľa vášho výberu.

Rozmer ložnej plochy:

 • šírka: 160/180 cm
 • dĺžka: 200 cm

Dodanie: 3-4 týždne

Poťah: Magic Velvet svetlosivá 2240-P128+2240
Šírka : šírka 160cm
Rošt: Pevný podklad - výklop zboku
Množstvo

SLOVENSKÝ VÝROBOK - výrobca VAŽO NÁBYTOK

 

Štýlová celočalúnená posteľ MELISA je typ postele, ktorú si zamiluje každý. Jej jemné línie a čisté tvary jej dodávajú nádych luxusu a pompéznosti.

Má praktické drevené nohy výšky 14 cm, takže je vhodná aj pre robotické vysávače, ktoré sa pod ňu bez problémov dostanú.

Posteľ je dodávaná s roštami, avšak bez matracov. Je to skvelá možnosť, ako využiť už zakúpené matrace, prípadne si zakúpiť matrace podľa svojich potrieb. Podklad pod matraca si môžete vybrať zo 4 rôznych typov, takže si určite vyberie každý podľa svojho gusta. Zo vzorkovníka látok si môžete vybrať poťah, ktorým zladíte lôžko s interiérom Vašej izby. V ponuke máme viac ako 200 rôznych farebných kombinácií. Posteľ má veľký úložný priestor, do ktorého si môžete odložiť drobnosti Vašej domácnosti. Posteľ má klasickú šírku ložnej plochy a to buď 160x200 cm alebo 180x200 cm. 

Technické parametre:

 • matrace NIE SÚ súčasťou postele

 • rošty SÚ súčasťou postele

 • celkové rozmery (ŠxD): 166/186cmx207 cm

 • rozmer ložnej plochy (ŠxD): 160/180x200 cm

 • výška záhlavia: 115 cm

 • výška sedu: cca 58 cm - závisí od výšky matraca, ktorý máte zakúpený

 • výška od zeme po hornú hranu korpusu: 46 cm

 • zapustenie matraca do korpusu (od hornej hrany korpusu): cca 6 cm

 • úložný priestor pod celou plochou matraca

 • nohy: drevené nohy svetlý orech výšky 14 cm

 • možný výber poťahovej látky: všetky naše poťahové látky sú kvalitné, stálofarebné, nežmolkujú sa, sú oderuodolné, čím je zaručená ich dlhá životnosť. 

 • vyrobená zo snehobielej DTD očalúnenej látkou

Špecifikácia podkladu pod matrace:

pevný podklad - pevná perforovaná doska očalúnená do bieleho Venta uchytená o korpus pomocou kvalitného kovového výklopného kovania, jeho vyklopením zboku sa pohodlne dostanete do úložného priestoru.

- lamelový rošt s otváraním z boku postele, na plynových piestoch - rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Predpäté lamely sú brezové. Možnosť nastavenia tuhosti v stredovej časti. Počet lamiel: 28 ks, dodávané dva kusy roštu (80/90x200 cm).

- lamelový rošt s otváraním od nôh, na plynových piestoch - rám roštu je vyrobený z kombinácie masívneho buku a vrstveného brezového dreva. Predpäté lamely sú brezové. Manuálne polohovateľný lamelový rošt v oblasti hlavy a nôh. Možnosť nastavenia tuhosti v stredovej časti. Počet lamiel: 28 ks, dodávané dva kusy roštu (80/90x200 cm)

- drevený latkový rošt výklopný - vyrobený je zo smrekového masívu na drevenom ráme, uchytený kovovým mechanizmom o korpus postele. Jeho vyklopením zboku sa pohodlne dostanete do úložného priestoru.

Matrace vhodné do postele MELISA si môžete zakúpiť z našej ponuky v kategórii MATRACE

Možnosť výberu poťahovej látky zo vzorkovníka

Látky sú rozdelené do 3 cenových skupín. Cena postele sa mení v závislosti od zvolenej cenovej skupiny látky, kde I.CS je najlacnejšia, III. CS je najdrahšia. Po vybratí poťahovej látky nás, prosím, kontaktujte za účelom zaslania cenovej ponuky. Poťahovú látku si môžete vybrať po kliknutí na nasledovné adresy:

Poťahové látky zaradená do I. cenovej skupiny

Poťahové látky zaradené do II. cenovej skupiny

Poťahové látky zaradené do III. cenovej skupiny

Záruka: 24 mesiacov

→ počet balíkov pri expedícii: 5 kusov (1 x čelo + 2 x lôžko, 2 x lamelový rošt)

→ rozmery pri čalúnenom nábytku sú v tolerancii +-3 cm

→ možnosť výroby postele MELISA aj atypických rozmerov

→ posteľ je dodávaná bez vankúšikov, matracov a doplnkov

Potrebujete pomôcť s objednávkou alebo poradiť pri výbere? Chcete objednať tovar, ale systém Vám neumožňuje uskutočniť objednávku? Radí Vám poradíme. Otázky napíšte kliknutím na nasledovnú adresu:

Pre odoslanie mailu kliknite TU

alebo zavolajte na telefónne číslo: 0918/660 717.

Sme tu pre vás :-)

Základné údaje

Značka
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.